Планы мероприятий

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"Клясціцкая  дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У.А. Хамчаноўскага Расонскага раёна"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная
Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

21.06.2017
С целью предупреждения чрезвычайных ситуаций, гибели и травматизма детей в рамках профилактической акции «Каникулы без дыма и огня» для воспитанников школьного лагеря «Радуга» организован кружок «Школа безопасности».

подробнее...

20.06.2017
Учащиеся 5-10 классов школы проходят трудовую летнюю практику. Они занимаются прополкой огурцов, лука, свеклы, моркови, капусты, картофеля.

подробнее...

20.06.2017
Воспитанники школьного оздоровительного лагеря приняли участие в экскурсионной поездке в туристический комплекс «Красный Бор». Они увидели красоту природы родного края, смогли сделать фотографии на память, а на обратном пути посетить родник Серебрянка.

подробнее...

16.06.2017
14 июня воспитанники школьного оздоровительного «Радуга» приняли участие в экскурсионной поездке в г. Полоцк, где посетили памятные места города, соприкоснулись с историей полоцкой земли.

подробнее...

14.06.2017
В летние дождливые дни воспитанникам лагеря не приходится скучать. В спортивном зале они участвуют в соревнованиях, эстафетах, проявляя свою силу, быстроту и ловкость.

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 211463 аг.Клястицы ул. Центральная 60

Телефон: 5-49-98

Адрес электронной почты: klya_sh@vitebsk.by

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

 

 РЭЖЫМ  РАБОТЫ 

У ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ (СУБОТА)

 

 Рэжым работы ў 6-ы школьны дзень:

                    з 8.30 да 12.40

У гэты дзень працуюць:

-        Камп’ютарны клас;

-        Спартыўная зала;

-        Бібліятэка

 

Спартыўныя секцыі:

“Лёгкая атлетыка”(6-9 кл.)- 11.55-11.50

Настольны тэніс (5-8 кл.) – 11.05-11.55

Гурткі

“Літаратурны” –11.05-11.50

            “Эколаг” -11.05-11.50; 11.55-12.40

           Турызм і краязнаўства 8.30-9.15, 9.25-10.10

          Юны экскурсавод 11.05-11.50, 11.55-12.40

ПЛАН

ВЫХАВАЎЧЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

ў   4 чвэрці  2016/2017 н.г.

 

Дата

        Назва

 

Удзельнікі

Адказны настаўнік

08.04

Дзень здароўя “У здаровым целе – здаровы дух!”

 

5-11 кл.

Наст.фізк., клас.кіраўнікі

15.04

 

 

Дзень прафарыентацыі.Інфармацыйны праспект “Калейдаскоп прафесій”.

5-11 кл.

Карцель Н. М.

22.04

Пазакласны занятак па матэматыцы, фізіцы, астраноміі, інфарматыцы

 

5-11 кл.

Ляшчынская І. С.

Малашэнка В. У.

Войценка А. С.

29.04

Гадзіна прававых ведаў “Ад безадказнасці да злачынства адзін крок”.

 

5-11 кл.

Хлебянкіна Н. Л.,

класныя кіраўнікі

 

06.05

Мітынг, прысвечаны Дню перамогі. Святочная праграма “Слава табе, салдат Перамогі”.

 

1-11 кл.

Барткевіч А. А.,

класныя кіраўнікі

13.05

Спартыўныя спаборніцтвы “Тата, мама, я – спартыўная сям’я”.

 

1-11 кл.

Наст.фіз.культуры, класныя кіраўнікі

20.05

Школьная краязнаўчая канферэнцыя ”Ад продкаў да нашчадкаў”.

 

1-11 кл.

Буланава А. У.,

класныя кіраўнікі

27.05

Фізкультурнае свята, прысвечанае заканчэнню навучальнага года. Школьны турыстычны злёт.

 

1-8 кл.

Наст.фізк., клас.кіраўнікі

 

 

 

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце:                     А. У. Буланава

 

 

 


                                                                         


                                                                                               

Графік  работы школы  2-ім паўгоддзі 2016/2017 н.г.

у суботні школьны дзень  

№ п/п

 

Час

Назва мерапрыемства

Класы

Адказны

 

1

8.30-9.15

Гурток “Юны экскурсавод”

Гурток “Юны экскурсавод”

Грамадска карысная праца

Факультатыў па бел.мове

Падтр.занятак па рускай мове

Факультатыў па  англ.мове

Падтр.зан. па патэматыцы

 

5-6

5-6

7

8

9

10

11

 

Лукашонак Г. У.

 

Пэк А. А.

Хамянок Г. І.

Адародзька Л. У.

Барткевіч А. А.

Ляшчынская І. С.

 

 

2

 

9.25-10.10

 

 

Індывідуальная і групавая работа з вучнямі і іх бацькамі

 

 

Класныя гадзіны

 

Гурток “Юны экскурсавод”

Сецыя па настольнаму тэнісу

 

 

5

Ляшчынская І. С.

6

Адародзька Л. У.

7

Протас Т.

9

Хлебянкіна Н. Л.

10-11

Карцель Н. М., Малашэнка В. У.

5-6

Лукашонак Г. І.

 

 

Бандарэнка Д. А.

 

 

 

3

 

 

10.15-11.00

 

(культурна-масавая работа)

Агульнашкольнае мерапрыемства

(па плану)

2 субота – Дзень здароўя

 

 

 

5 – 11

Класныя кіраўнікі

Адародзька Л. У., Хлебянкіна Н. Л., Ляшчынская І. С.

Карцель Н. М.

Протас Т. В.

Хамянок Г. І.

Малашэнка В. У.

Бандарэнка Д.А.

 

 

4

11.05-11.50

Работа гурткоў, секцый

 

“Эколаг”

“Турызм і краязнаўства”

Секцыя па лёгкай атлетыцы

 

 

7 – 11

 

 

Протас Т. В.

Лукашонак Г. У.

Бандарэнка Д.А.

Індывідуальная работа з вучнямі і іх бацькамі

8

11

Хамянок Г. І.

Малашэнка В. У.

Пралеска

7-8

Хамянок Г. І.

Падтр.зан.па матэм. (платны)

10-11

Малашэнка В. У.

 

5

 

11.55-12.40

Работа секцыі па лёгкай атлетыцы

Гурток “Пралеска”

“Эколаг”

“турызм і краязнаўства”

 

 

 

5-11 кл.

    Бандарэнка Д. А.

Хамянок Г. І.

Протас Т. В.

Лукашонак Г. У.