Планы мероприятий

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"Клясцікая  дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У.А. Хамчаноўскага Расонскага раёна"

 

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная
Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

19.04.2017
17 апреля учреждение образования встречало делегацию из Петроградского района Санкт-Петербурга, в составе которой педагоги, учащиеся, руководители муницепальных образований.

подробнее...

16.04.2017
Трудовые операции

подробнее...

09.04.2017
Приняли участие в акции

подробнее...

09.04.2017
День Здоровья

подробнее...

09.04.2017
В школе прошёл День Здоровья

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 211463 аг.Клястицы ул. Центральная 60

Телефон: 5-49-98

Адрес электронной почты: klya_sh@vitebsk.by

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

 

 РЭЖЫМ  РАБОТЫ 

У ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ (СУБОТА)

 

 Рэжым работы ў 6-ы школьны дзень:

                    з 8.30 да 12.40

У гэты дзень працуюць:

-        Камп’ютарны клас;

-        Спартыўная зала;

-        Бібліятэка

 

Спартыўныя секцыі:

“Лёгкая атлетыка”(6-9 кл.)- 11.55-11.50

Настольны тэніс (5-8 кл.) – 11.05-11.55

Гурткі

“Літаратурны” –11.05-11.50

            “Эколаг” -11.05-11.50; 11.55-12.40

           Турызм і краязнаўства 8.30-9.15, 9.25-10.10

          Юны экскурсавод 11.05-11.50, 11.55-12.40

ПЛАН

ВЫХАВАЎЧЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

ў   4 чвэрці  2016/2017 н.г.

 

Дата

        Назва

 

Удзельнікі

Адказны настаўнік

08.04

Дзень здароўя “У здаровым целе – здаровы дух!”

 

5-11 кл.

Наст.фізк., клас.кіраўнікі

15.04

 

 

Дзень прафарыентацыі.Інфармацыйны праспект “Калейдаскоп прафесій”.

5-11 кл.

Карцель Н. М.

22.04

Пазакласны занятак па матэматыцы, фізіцы, астраноміі, інфарматыцы

 

5-11 кл.

Ляшчынская І. С.

Малашэнка В. У.

Войценка А. С.

29.04

Гадзіна прававых ведаў “Ад безадказнасці да злачынства адзін крок”.

 

5-11 кл.

Хлебянкіна Н. Л.,

класныя кіраўнікі

 

06.05

Мітынг, прысвечаны Дню перамогі. Святочная праграма “Слава табе, салдат Перамогі”.

 

1-11 кл.

Барткевіч А. А.,

класныя кіраўнікі

13.05

Спартыўныя спаборніцтвы “Тата, мама, я – спартыўная сям’я”.

 

1-11 кл.

Наст.фіз.культуры, класныя кіраўнікі

20.05

Школьная краязнаўчая канферэнцыя ”Ад продкаў да нашчадкаў”.

 

1-11 кл.

Буланава А. У.,

класныя кіраўнікі

27.05

Фізкультурнае свята, прысвечанае заканчэнню навучальнага года. Школьны турыстычны злёт.

 

1-8 кл.

Наст.фізк., клас.кіраўнікі

 

 

 

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце:                     А. У. Буланава

 

 

 


                                                                         


                                                                                               

Графік  работы школы  2-ім паўгоддзі 2016/2017 н.г.

у суботні школьны дзень  

№ п/п

 

Час

Назва мерапрыемства

Класы

Адказны

 

1

8.30-9.15

Гурток “Юны экскурсавод”

Гурток “Юны экскурсавод”

Грамадска карысная праца

Факультатыў па бел.мове

Падтр.занятак па рускай мове

Факультатыў па  англ.мове

Падтр.зан. па патэматыцы

 

5-6

5-6

7

8

9

10

11

 

Лукашонак Г. У.

 

Пэк А. А.

Хамянок Г. І.

Адародзька Л. У.

Барткевіч А. А.

Ляшчынская І. С.

 

 

2

 

9.25-10.10

 

 

Індывідуальная і групавая работа з вучнямі і іх бацькамі

 

 

Класныя гадзіны

 

Гурток “Юны экскурсавод”

Сецыя па настольнаму тэнісу

 

 

5

Ляшчынская І. С.

6

Адародзька Л. У.

7

Протас Т.

9

Хлебянкіна Н. Л.

10-11

Карцель Н. М., Малашэнка В. У.

5-6

Лукашонак Г. І.

 

 

Бандарэнка Д. А.

 

 

 

3

 

 

10.15-11.00

 

(культурна-масавая работа)

Агульнашкольнае мерапрыемства

(па плану)

2 субота – Дзень здароўя

 

 

 

5 – 11

Класныя кіраўнікі

Адародзька Л. У., Хлебянкіна Н. Л., Ляшчынская І. С.

Карцель Н. М.

Протас Т. В.

Хамянок Г. І.

Малашэнка В. У.

Бандарэнка Д.А.

 

 

4

11.05-11.50

Работа гурткоў, секцый

 

“Эколаг”

“Турызм і краязнаўства”

Секцыя па лёгкай атлетыцы

 

 

7 – 11

 

 

Протас Т. В.

Лукашонак Г. У.

Бандарэнка Д.А.

Індывідуальная работа з вучнямі і іх бацькамі

8

11

Хамянок Г. І.

Малашэнка В. У.

Пралеска

7-8

Хамянок Г. І.

Падтр.зан.па матэм. (платны)

10-11

Малашэнка В. У.

 

5

 

11.55-12.40

Работа секцыі па лёгкай атлетыцы

Гурток “Пралеска”

“Эколаг”

“турызм і краязнаўства”

 

 

 

5-11 кл.

    Бандарэнка Д. А.

Хамянок Г. І.

Протас Т. В.

Лукашонак Г. У.