Объединения по интересам

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"Клясціцкая  дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У.А. Хамчаноўскага Расонскага раёна"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная
Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

17.12.2017
Экскурсия

подробнее...

11.12.2017
Соревнования по настольному теннису.

подробнее...

04.12.2017
«Молодёжь за здоровый образ жизни»

подробнее...

01.12.2017
Экскурсия

подробнее...

29.11.2017
Методическое объединение учителей 1-2 классов

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 211463 аг.Клястицы ул. Центральная 60

Телефон: 5-49-98

Адрес электронной почты: klya_sh@vitebsk.by

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

Графік  заняткаў дадатковай адукацыі

ў 1-ым паўгоддзі 2017/2018 н.г.

№ п/п

Назва гуртка, секцыі

Кіраўнік

Кол-ць гадзін

Коль-касць

дзяцей

Час

правядзення

1

“Падарожжа ў свет казкі”

Саўлюкова А. С.

1

15

Серада 13.00-13.45

2

“Падарожжа ў свет казкі”

Бутар Н. В.

1

9

Субота 9.25-10.10

3

 “Як добра ўмець чытаць”

Данілоўская Г. Ц.

1

9

Субота 8.30-9.15

4

“Вытокі”

Габрусёнак С. Б.

1

11

Субота 8.30-9.15

5

“Вясёлы святлафор”

Габрусёнак С. Б.

1

11

Аўторак 14.05-14.50

6

Літаратурны

«Пралеска»

Хамянок Г. І.

2

8

Пятніца 8.00-8.45

Субота 11.55-12.40

“Вясёлы англійскі”

Перапіч К. А.

1

12

Субота 10.15-11.00

8

«Квантар»

Малашэнка В. У.

1

10

Чацвер  14.55-15.40

9

“Юны выратавальнік”

Войценка А. С.

1

21

Аўторак 8.00-8.45

10

СофтLife

(плат.гурт.)

Войценка А. С.

1

10

Аўторак 14.55-15.40

11

 “Эколаг”

Протас Т. В.

4

15

Серада 8.00-8.45, чацвер 8.00-8.45,

Субота 8.30 – 9.15, 9.25-10.10

12

“Юны экскурсавод”

Лукашонак Г. У.

4

15

Пятніца 8.00-8.45, 14.55-15.40

Субота 8.30-9.15,9.25-10.10

13

Спадчына

Лукашонак Г. У.

4

15

Панядзелак 8.00-8.45, 14.05-14.50,

Серада 8.00-8.45, 14.05-14.45

14

“Школа поспеху”

Асвяцімская А. В.

3

8

Субота 8.30- 9.15, 9.25-10.10, 10.15-11.00

15

АФП (3-4 кл.)

 

Бандарэнка Д.А.

1

15

Субота 9.25-10.10

16

Настольны тэніс (5-7)

 

Бандарэнка Д.А.

1

14

Субота 11.55-12.40

17

Валейбол (8,11)

 

Бандарэнка Д.А.

1

15

Пятніца 18.00-18.45