Планы мероприятий

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"Клясціцкая  дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У.А. Хамчаноўскага Расонскага раёна"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная
Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

13.10.2018
Праздничный концерт "Родной матери улыбка"

подробнее...

12.10.2018
Родительское собрание

подробнее...

12.10.2018
Спортландия "Мама, папа, я - спортивная семья"!

подробнее...

12.10.2018
Поздравим маму вместе

подробнее...

10.10.2018
Уроки безопасности

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 211463 аг.Клястицы ул. Центральная 60

Телефон: 5-49-98

Адрес электронной почты: klya_sh@vitebsk.by

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

Рэжым работы ўстановы адукацыі ў шосты школьны дзень

8.00-12.05 

У гэты дзень працуюць:

Камп’ютарны клас – 8.30-11.00

Спартыўная зала – 10.00- 12.40

Бібліятэка – 9.30-11.50

 

 

ПЛАН

ВЫХАВАЎЧЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

ШОСТАГА ШКОЛЬНАГА ДНЯ

на першае паўгоддзе 2018/2019 н.г.

 

Дата

правядзення

Мерапрыемства

Адказны

Удзельні

кі

Месца правядзення

01.09

Першы ўрок ведаў “Мне выпала шчасце тут нарадзіцца”.

Класныя кіраўнікі

1-10 кл.

Актавая зала

08.09

Дзень здароўя Спартыўнае свята, прысвечанае пачатку навучальнага года “Дзень бегуна”.

Бандарэнка С. В.,

класныя кіраўнікі

1-10 кл.

Стадыён

15.09

Свята, прысвечанае дню БРПА “Краіна Піянерыя”.

Дзень прафарыентацыі “Калейдаскоп прафесій”.

Педагог-арганізатар

Протас Т. В.

2-8 кл.

 

9-10 кл.

Актавая зала

 

Кабінет

22. 09

Гадзіна краязнаўства“Родны край свой любі і ведай”. Фестываль беларускай песні “Я люблю сваю краіну”.

Класныя кіраўнікі

1-10 кл.

Актавая зала

29.09

Гадзіна прававых ведаў “Дарослае жыццё– дарослая адказнасць”.

 

Класныя кіраўнікі

Хлебянкіна Н. Л.

Габрусёнак С. Б.

1-10 кл.

Актавая зала

06. 10

 

Святочная праграма “Са святам, настаўнік!”.

Гадзіна краязнаўства Гістарычна – краязнаўчае падарожжа “Па малой радзіме маёй”.

Педагог-арганізатар

Класныя кіраўнікі

1-10 кл.

Актавая зала

 

Камп.клас

13.10

Дзень здароўя “Дзень шматбор’я”.

 

Літаратурна-музычная гасцёўня да Дня маці “Роднай матулі ўсмешка”

 

Наст.

фіз.культуры

класныя кіраўнікі, Барткевіч А. А.

5-10 кл.

 

1-10 кл.

Спартзала

 

Клас.кір.

 

20.10

Выстава-конкурс “Асенні кірмаш -2018”.  

Класныя кіраўнікі, Барткевіч А. А.

1-10 кл.

Актавая зала

27. 10

 

Гадзіна прававых ведаў “Мае правы– мае абавязкі”.

Ляшчынская І. С.

Бутар Н. В.

1-10 кл.

Актавая зала

10.11

 

Дзень здароўя “Асенні крос”.

Гадзіна прававых ведаў “Прававы турнір”.

Наст.

фіз.культуры

Перапіч К. А.

1-10 кл.

 

 

Спартзала

 

Актавая зала

17.11.

Гадзіна краязнаўства “Адкрый для сябе невядомае”.

Класныя кіраўнікі

Лукашонак Г. У.

1-10 кл.

Актавая зала/ Школьны музей

24.11

Фестываль “Моладзь за здаровы лад жыцця”.

 

Класныя кіраўнікі. Барткевіч А. А.

1-10 кл.

Актавая зала

01.12

 

Гадзіна прававых ведаў “Чалавек. Дзяржава. Права” у рамках Дэкады прававых ведаў.

 

Хлебянкіна

Н. Л.

Рубіс А. А.

1-10 кл.

Актавая зала

08.12

 

Дзень здароўя “Наперад да рэкордаў”.

Наст.

фіз.культуры

1-10 кл.

 

Спарт.зала

15.12

Гадзіна краязнаўства “Я вырас тут – і край мне гэты дарагі”

Класныя кіраўнікі

1-10 кл.

Актавая зала

22.12

 

Навагодні баль-маскарад.

Класныя кіраўнікі, Барткевіч А. А.

1-10 кл.

Актавая зала.

 

 

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                     А. У. Буланава  

 

Графік работы школы 1-ым паўгоддзі 2018/2019 н.г.

у суботні школьны дзень  

Час

Назва мерапрыемства

Класы

Адказны

8.00-

8.45

Гурток “Спадчына”

СіП па матэматыцы

5 кл.

10 кл.

Лукашонак Г. У.

Ляшчынская І. С.

8.50-9.35

 

Гадзіны арганізацыйна-выхаваўчай работы

 

 

 

1

Габрусёнак С. Б.

3

Бутар Н. В.

4

Рубіс А. А.

6

Перапіч К. А.

7

Ляшчынская І. С.

Гурток “Спадчына”

5, 8

Лукашонак Г. У.

СіП па беларускай мове

9

Хамянок Г. І.

СіП па англійскай мове

10

Барткевіч А. А.

 

 

9.40-10.25

 

 

Культурна-масавая работа, фізкульттурна-аздараўленчая работа

Агульнашкольнае мерапрыемства

(па плану)

2 субота – Дзень здароўя

 

1

Габрусёнак С. Б

2

Саўлюкова А. С.

3

Бутар Н. В.

4

Рубіс А. А.

5

Малашэнка В. У.

6

Перапіч К. А.

7

Ляшчынская І. С.

8

Хлебянкіна Н. Л.

9

Протас Т. В.

10

Хамянок Г. І.

10.30-11.15

Гурток “Вытокі”

1

Габрусёнак С. Б.

Гурток “Падарожжа ў свет казак”

3

Бутар Н. В.

Гурток “Умелыя ручкі”

4

Рубіс А. А.

Гадзіны арганізацыйна-выхаваўчай дзейнасці

5

Малашэнка В. У.

6

Перапіч К. А.

8

Хлебянкіна Н. Л.

Гурток “Юны экскурсавод”

7

Лукашонак Г. У.

Факультатыў “Раслінаводства”

9

Мельман Т. В.

Працоўнае навучанне

10

Протас Т. В.

11.20-12.05

Спартыўная секцыя АФП

1-3 кл.

Бандарэнка С. В.

Гурток “Умелыя ручкі”

4

Рубіс А. А.

Гурток “Вясёлы англійскі”

6

Перапіч К. А.

Гурток “Юны экскурсавод”

7

Лукашонак Г. У.

Гадзіны арганізацыйна-выхаваўчай дзейнасці

5

Малашэнка В. У.

8

Хлебянкіна Н. Л.

Факультатыў “Раслінаводства”

9

Мельман Т. В.

Працоўнае навучанне

10

Протас Т. В.

 

ГРАФІК ЗАНЯТКАЎ  ДАДАТКОВАЙ АДУКАЦЫІ

у 1-ым ПАЎГОДДЗІ 2018/2019 Н.Г.

У ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

 

№П/П

Назва гуртка, секцыі

Кіраўнік

 

Час правядзення

1

“Спадчына”

 

Лукашонак Г. У.

8.00-8.45

2

“Спадчына”

 

Хамянок Г. І.

8.50-9.35

3

“Падарожжа ў свет казак”

 

Бутар Н. В.

10.30-11.15

4

“Вытокі”

Габрусёнак С. Б.

 

10.30-11.15

5

Гурток “Умелыя ручкі”

 

Рубіс А. А.

10.30-11.15

6

“Юны экскурсавод”

Лукашонак Г. У.

 

10.30-11.15

 

7

“Юны экскурсавод”

Лукашонак Г. У.

 

11.20-12.05

 

8

Гурток “Умелыя ручкі”

 

Рубіс А. А.

11.20-12.05

9

“Вясёлы англійскі”

Перапіч К. А.

 

11.20-12.05

10

АФП

Бандарэнка С. В.

 

 

11.20-12.05