Объединения по интересам

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"Клясціцкая  дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У.А. Хамчаноўскага Расонскага раёна"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная
Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

08.12.2018
Зимняя спартакиада

подробнее...

04.12.2018
Школьная линейка

подробнее...

03.12.2018
Подведены итоги фестиваля "Молодёжь за ЗОЖ"

подробнее...

01.12.2018
Фестиваль "Молодёжь за ЗОЖ"

подробнее...

30.11.2018
Участие в районной спартакиаде

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 211463 аг.Клястицы ул. Центральная 60

Телефон: 5-49-98

Адрес электронной почты: klya_sh@vitebsk.by

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

Графік заняткаў дадатковай адукацыі

ў 1-ым паўгоддзі 2018/2019 н.г.

№ п/п

Назва гуртка, секцыі

Кіраўнік

Кол-ць гадзін

Коль-касць

дзяцей

Час

правядзення

1

“Вытокі”

Габрусёнак С. Б.

1

12

Субота 10.30-11.15

2

“Падарожжа ў свет казкі”

Саўлюкова А. С.

1

10

Серада 12.50-13.35

3

“Падарожжа ў свет казкі”

Бутар Н. В.

1

8

Субота 10.30-11.15

4

“Умелыя ручкі”

Рубіс А. А.

2

9

Субота 10.30-11.15,

11.20-12.05

5

Танцавальны “Валошкі”

Кандрацьева М. А.

2

12

Аўторак 12.50-12.35

Чацвер 12.50-13.35

6

“Вясёлы англійскі”

Перапіч К. А.

1

8

Субота 11.20-12.05

Матэматычны «Квантар»

Малашэнка В. У.

1

8

Серада 8.00-8.45

8

“Юны выратавальнік”

Войценка А. С.

1

16

Панядзелак 8.00-8.45

9

“Інфамышка”

(плат.гурт.)

Войценка А. С.

1

10

Чацверг 14.40-15.25

10

“Эколаг” (адЦДіМ)

Протас Т. В.

4

15

Серада 8.00-8.45, 14.40-15.25

 

11

Спадчына

(ад ЦдіМ)

Лукашонак Г. У.

3

15

Пятніца 8.00-8.45,

Субота 8.00-8.45, 8.50-9.35

12

“Юны экскурсавод”

(ад ЦдіМ)

Лукашонак Г. У.

3

15

Пятніца 14.40-15.25

Субота 10.30-11.15, 11.20-12.05

13

“Прэс-цэнтр” (ад ЦдіМ)

Лапаціна Т. У.

3

12

Аўторак 8.00-8.45

Пятніца 8.00-8.45, субота 8.00-8.45, 8.50-9.35

14

“Насустрач да сябе” (ад ЦдіМ)

Лапаціна Т. У.

3

13

Аўторак і пятніца 17.00-17.45, 17.50-18.35.

15

АФП (1-6 кл.)

Бандарэнка С. В.

1

15

Субота 11.20-12.05

16

Настольны тэніс (5-9)

Бандарэнка С. В.

1

15

Субота 10.30-11.15

17

Валейбол (7--10)

Бандарэнка С. В.

1

15

Пятніца 18.00-18.45

18

Лёгкая атлетыка (ДЮСШ)

Бандарэнка С. В.

6

13

Панядзелак 14.45-16.15

Аўторак 14.45-16.15

Пятніца 15.45-17.15

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце           А.У. Буланава