График проведения часов ОВР

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"Клясціцкая  дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У.А. Хамчаноўскага Расонскага раёна"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная
Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

08.12.2018
Зимняя спартакиада

подробнее...

04.12.2018
Школьная линейка

подробнее...

03.12.2018
Подведены итоги фестиваля "Молодёжь за ЗОЖ"

подробнее...

01.12.2018
Фестиваль "Молодёжь за ЗОЖ"

подробнее...

30.11.2018
Участие в районной спартакиаде

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 211463 аг.Клястицы ул. Центральная 60

Телефон: 5-49-98

Адрес электронной почты: klya_sh@vitebsk.by

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

РАСКЛАД ГАДЗІН АРГАНІЗАЦЫЙНА-ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ  

ў 1-ым паўгоддзі 2018/2019 Н.Г.

ДНІ

Час правядзення

Клас

Класны кіраўнік

 

панядзелак

8.00-8.45

9

Протас Т. В.

Класная гадзіна

8.00-8.45

7

Ляшчынская І. С.

Кабінет інфарм.

8.00-8.45

10

Карцель Н. М.

Грамадска карысная праца

аўторак

8.00-8.45

2

Саўлюкова А. С.

Інфармацыйная гадзіна

8.00-8.45

7

Ляшчынская І. С.

Класная гадзіна

8.00-8.45                  

9

Протас Т. В.

Інд.і груп. раб. з вуч. і бацькамі

  1. 0 -8.45

10

Хамянок Г. І.

Класная гадзіна

14.40-15.25

5

Карцель Н. М.

Грамадска карысная праца

14.40-15.25

7

Протас Т. В.

Кабінет хіміі

14.40-15.25

7

Войценка А. С.

Кабінет прац.навучання

Серада

8.00-8.45

2

Саўлюкова А. С.

Класная гадзіна

8.00-8.45

10

Хамянок Г. І.

Інд.і груп. раб. з вуч. і бацькамі

8.00-8.45

3

Бутар Н. В.

Класная гадзіна

8.00-8.45

4

Рубіс А. А.

Інфармацыйная гадзіна

8.00-8.45

7

Карцель Н. М.

Грамадска карысная праца

Чацвер

8.00-8.45

9

Протас Т. В.

Інфармацыйная гадзіна

8.00-8.45

1

Габрусёнак С. Б.

Класная гадзіна

8.00-8.45

5

Малашэнка В. У.

Інфармацыйная гадзіна

8.00-8.45

6

Перапіч К.А.

Інфармацыйная гадзіна

8.00-8.45

7

Ляшчынская І. С.

Інфармацыйная гадзіна

8.00-8.45

8

Хлебянкіна Н. Л.

Інфармацыйная гадзіна

8.00-8.45

10

Хамянок Г. І.

Інфармацыйная гадзіна

12.50-13.35

2

Саўлюкова А. С.

Інд.і груп. раб. з вуч. і бацькамі

14.40-15.25

6

Карцель Н. М.

Грамадска карысная праца

Пятніца

8.00-8.45

9

Карцель Н. М.

Грамадска карысная праца

11.55-12.40

1

Габрусёнак С. Б.

Інфармацыйная гадзіна

12.50-13.35

3

Бутар Н. В.

Інфармацыйная гадзіна

12.50-13.35

4

Рубіс А. А.

Класная гадзіна

13.50-14.35

2

Саўлюкова А. С.

Культурна-масавая работа

14.40-15.25

8

Войценка А. С.

Кабінет фізікі

Субота       2.

 

 

 

 

 

 

8.50-9.40

1

Габрусёнак С. Б.

Інд.і груп. раб. з вуч. і бацькамі

8.50-9.30

3

Бутар Н. В.

Інд.і груп. раб. з вуч. і бацькамі

8.50-9.30

4

Рубіс А. А.

Інд.і груп. раб. з вуч. і бацькамі

8.50-9.30

6

Перапіч К.А.

Класная гадзіна

8.50-9.30

7

Ляшчынская І. С.

Інд.і груп. раб. з вуч. і бацькамі

9.40-10.25

1-10 кл.

Кл.кір.1-10 кл.

Культурна-масавая работа

10.30-11.15

5

Малашэнка В. У.

Класная гадзіна

10.30-11.15

8

Хлебянкіна Н. У.

Класная гадзіна

11.20-12.05

5

Малашэнка В. У.

Інд.і груп. раб. з вуч. і бацькамі

11.20-12.05

6

Перапіч К. А.

Інд.і груп. раб. з вуч. і бацькамі

11.20-12.05

8

Хлебянкіна Н. У.

Інд.і груп. раб. з вуч. і бацькамі

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце      А.У. Буланава