Режим работы в 6 день

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"Клясціцкая  дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У.А. Хамчаноўскага Расонскага раёна"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная
Skip Navigation Links

Горячие новости

12.01.2019
Акция "Свободное время с пользой"

подробнее...

08.01.2019
Памятная дата в истории

подробнее...

27.12.2018
Поздравляем с победой

подробнее...

26.12.2018
Участие в областном празднике

подробнее...

23.12.2018
Чудеса на Рождество продолжаются

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 211463 аг.Клястицы ул. Центральная 60

Телефон: 5-49-98

Адрес электронной почты: klya_sh@vitebsk.by

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

РЭЖЫМ РАБОТЫ ЎСТАНОВЫ АДУКАЦЫІ

Ў ШОСТЫ ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ

“Клясціцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У. А. Хамчаноўскага Расонскага раёна”

 8.00-12.05

Камп’ютарны клас- 8.30-11.00

Спартыўная зала – 9.30-12.05

Бібліятэка – 9.30-11.30

Графік работы школы 2-ім паўгоддзі 2018/2019 н.г.

у суботні школьны дзень  

Час

Назва мерапрыемства

Класы

Адказны

8.00-

8.45

Гурток “Спадчына”

СіП па матэматыцы

Гурток “Прэс-цэнтр”

5 кл.

10 кл.

Лукашонак Г. У.

Ляшчынская І. С.

Лапаціна Т. У.

8.50-9.35

 

Гадзіны арганізацыйна-выхаваўчай работы

 

 

 

1

Габрусёнак С. Б.

3

Бутар Н. В.

4

Рубіс А. А.

6

Перапіч К. А.

7

Ляшчынская І. С.

Гурток “Спадчына”

5 , 8

Лукашонак Г. У.

Гурток “Прэс-цэнтр”

6-10

Лапаціна Т. У.

СіП па беларускай мове

9

Хамянок Г. І.

СіП па англійскай мове

10

Барткевіч А. А.

 

 

9.40-10.25

 

 

Культурна-масавая работа, фізкульттурна-аздараўленчая работа

Агульнашкольнае мерапрыемства

(па плану)

2 субота – Дзень здароўя

 

1

Габрусёнак С. Б

2

Саўлюкова А. С.

3

Бутар Н. В.

4

Рубіс А. А.

5

Малашэнка В. У.

6

Перапіч К. А.

7

Ляшчынская І. С.

8

Хлебянкіна Н. Л.

9

Протас Т. В.

10

Хамянок Г. І.

10.30-11.15

Гурток “Вытокі”

1

Габрусёнак С. Б.

Гурток “Падарожжа ў свет казак”

3

Бутар Н. В.

Гурток “Умелыя ручкі”

4

Рубіс А. А.

Гадзіны арганізацыйна-выхаваўчай дзейнасці

5

Малашэнка В. У.

6

Перапіч К. А.

8

Хлебянкіна Н. Л.

Гурток “Юны экскурсавод”

7

Лукашонак Г. У.

Факультатыў “Раслінаводства”

9

Мельман Т. В.

Працоўнае навучанне

10

Протас Т. В.

Спартыўная секцыя па настольным тэнісе

5-7

Бандарэнка С. В.

11.20-12.05

Спартыўная секцыя АФП

1-3 кл.

Бандарэнка С. В.

Гурток “Умелыя ручкі”

4

Рубіс А. А.

Гурток “Вясёлы англійскі”

6

Перапіч К. А.

Гурток “Юны экскурсавод”

7

Лукашонак Г. У.

Гадзіны арганізацыйна-выхаваўчай дзейнасці

5

Малашэнка В. У.

8

Хлебянкіна Н. Л.

Факультатыў “Раслінаводства”

9

Мельман Т. В.

Працоўнае навучанне

10

Протас Т. В.