Планы

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"Клясціцкая  дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У.А. Хамчаноўскага Расонскага раёна"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная
Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

15.10.2017
С днём матери!

подробнее...

13.10.2017
«Всё начинается с мамы!»

подробнее...

09.10.2017
Выборы в Молодёжную палату

подробнее...

08.10.2017
Акция "Чистый лес"

подробнее...

06.10.2017
Фотоконкурс: "Моя волшебная Беларусь"

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 211463 аг.Клястицы ул. Центральная 60

Телефон: 5-49-98

Адрес электронной почты: klya_sh@vitebsk.by

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

                                                                       

План

мерапрыемстваў  на 1 чвэрць 2017/2018 навучальнага года

   ВЕРАСЕНЬ

Дата

правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Адказны

Месца правядзення

01.09

Урачыстая лінейка “Прывітанне, школа”.

1-11 класы

 

Буланава А. У.

Класныя кіраўнікі

Школа

01.09

Першы ўрок “Беларусь – мая Айчына”.

1-11 кл.

Клас.кір.

Школа

01.09 – 08.09

День беларускай пісьменнасці і друку. Інфармацыйныя гадзіны “Да вытокаў кнігадрукавання”.  Экскурсія ў бібліятэку. 

1-11 кл.

Наст.бел.мовы клас.кіраўнікі.

Школа

01.09-09.09.

Прафілактычная акцыя “Бяспечны шлях у школу”.

1-      11 кл.

Класныя кіраўнікі

Школа

02.09

Літаратурны конкурс “Асветнікі беларускай зямлі”.

2-11 кл.

Хамянок Г. І.

Бутар Н. В.

Актавая зала

08.09

Удзел у экалагічнай акцыі “Берагчы прыроду – значыць любіць Радзіму”.

7 кл.

Протас Т. В.

ЦДіМ

09.09

Спаборніцтва “Шкаліяда”.

Дзень бегуна.

5-11 кл.

1-4 кл.

Бандарэнка Д. А.

Габрусёнак С. Б.

Стадыён

09.09

Удзел у раённым конкурсе экскурсаводаў “З чаго пачынаецца Радзіма…”

Гурток “Юны экскурсавод”

Лукашонак Г. У.

ЦДіМ

13.09

Удзел у раённым конкурсе “Юны натураліст”.

1-11 кл.

Протас Т. В.

ЦДіМ

13.09

Конкурс мабільных фотаздымкаў “Піянерам –быць – цікава жыць”.

5-8 кл.

Барткевіч А. А.

ЦДіМ

13.09

Свята, прысвечанае дню БРПА “Краіна  Піянерыя”.

2-11 кл.

Барткевіч А. А.

Клас.кір.

Школа

16.09

Гадзіна прававых ведаў “Няма нічога даражэй за жыццё”.

Літаратурная гасцёўня “Да 500-годдзя беларускага кнігадрукавання”.    

8-11 кл.

 

5-7 кл.

1-4 кл.

Хлебянкіна Н. Л.

 

Карцель Н. М.

Данілоўская Г. Ц.

Школа

19-23.09

Рэйд “Падручнік”.

1-11 кл.

Карцель Н. М.

Школа

19.09

Урок міру. Конкурс малюнкаў  “Я малюю мір”.

1-6 кл.

Клас. кір.

Школа

23.09.

Брэйн-рынг

Дзень прафарыентацыі. Выбар прафесіі – выбар будучыні”.

5-11 кл.

5-11 кл.

1-4 кл.

Барткевіч А. А.

Карцель Н. М.

Бутар Н. В.

Школа

23.09

Удзел у раённым конкурсе даследчых работ “Тапаніміка роднага краю”.

8 -11 кл.

Хамянок Г. І.

ЦДіМ

23.09

Удзел у раённым конкурсе творчых работ “Праз творчасць у прафесію жыцця”.

8 -11 кл.

Хамянок Г. І.

ЦДіМ

29.09

Дзень школьнага самакіравання

 

9-11 кл.

Барткевіч А. А.

Школа

30.09

Святочная праграма “Са святам, настаўнікі!!

1-11 кл.

Клас.кір., пед.-арг.

Школа

На пр. месяца

Экалагічная акцыя “Лістапад”

 

1-11 кл.

Клас.кір.

Тэрыторыя школы

На пр. месяца

Працоўны дэсант “Восеньскія дары”

 

5-11 кл.

Клас.кір.

Прышкольны ўчастак

На пр. месяца

 Збор другаснай сыравіны.

1-11 кл.

Клас. кір.

Школа

КАСТРЫЧНІК

 

Дата

правядзення

Мерапрыемства

Удзельнікі

Адказны

Месца правядзення

07.10

Дзень здароўя. “Тата, мама, я – спартыўная сям’я!”

 

5-11 кл.

1-4  кл.

Бандарэнка Д. А.

Габрусёнак С. Б.

 

Спартыўная зала

04.09

Удзел у раённым конкурсе фотаздымкаў “Мая чароўная Беларусь”.

1 -11 кл.

Клас.кір.

ЦДіМ

07.10

Удзел у раённай культурна-экалагічнай акцыі “Зялёнае ўбранне школы”.

5-11 кл.

Протас Т. В.

ЦДіМ

14.10

Удзел у конкурсе навуковых эколага-біялагічных работ

Чл.гуртка “Эколаг”

Протас Т. В.

ЦДіМ

09-14.10

Тыдзень, прысвечаны Дню маці.

1-11 кл.

Клас.кір., Буланава А.У.

Школа

14.10

Літаратурна-музычная гасцёўня да Дня маці “Рукамі маці зямля сагрэта”

1-11 кл.

Клас.кір., пед.-арг.

Школа

21.10

Гадзіна прававых ведаў “Закон і адказнасць”.

 

5-11 кл.

1-4 кл.

Протас Т. В.

Данілоўская Г. Ц.

Школа

Да 21.10

Удзел у раённым конкурсе “Калядная зорка”

 

1-11 кл.

Клас. кір.

ЦДіМ

24.10

Удзел у раённым конкурсе матэрыялаў ГА “БРПА”.

5-8 кл.

Барткевіч А. А.

ЦДіМ

28.10

Выстава-конкурс “Асенні кірмаш – 2017”

1-11 кл.

Клас.кір. Барткевіч А. А.

Школа

28. 10

Удзел у раённым конкурсе гульнявых праектаў “Гуляюць дзеці – гуляем мы!”

5-8 кл.

Барткевіч А. А.

ЦДіМ

На працягу месяца

 Збор другаснай сыравіны.

1-11 кл.

Клас. кір.

Школа

На працягу месяца

 Акцыя “Эканомія і беражлівасць – клопат кожнага”, “Падарожжа ў свет беражлівасці”.  

1-11 кл.

Клас. кір.

Школа

На працягу месяца

Работа на дзіцячым прававым сайце.

 

2-11 кл.

Клас.кір.

Школа