Расписание

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"Клясціцкая  дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У.А. Хамчаноўскага Расонскага раёна"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная
Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

20.05.2018
Туристический слёт учащихся

подробнее...

17.05.2018
Гостиная

подробнее...

14.05.2018
Поздравляем!

подробнее...

09.05.2018
Митинг ко Дню Великой Победы

подробнее...

06.05.2018
Участие в пионерском слёте

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 211463 аг.Клястицы ул. Центральная 60

Телефон: 5-49-98

Адрес электронной почты: klya_sh@vitebsk.by

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

     

Расклад вучэбных заняткаў

дзяржаўнай установы адукацыі

“Клясціцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага”

на IІ паўгоддзе  2017/ 2018 навучальнага года

 

 

5

6

7

8

9

11

 

1

2

3

4

5

6

7

 

Працоўн. нав.

Матэматыка

Русская лит.

Русский  язык

Фіз. культ. і зд.

 

Фіз.культ.  і зд.

Матэматыка

Русская лит.

Русский  язык

Працоўн. нав.

Працоўн. нав.

 

 

Русский  язык

Фіз.культ. і зд.

Матэматыка

Бел.літ.

Бел. мова

Сусв. гіст.

 

Геаграфія

Русский  язык

Фіз.культ.  і зд.

Матэматыка

Біялогія

Інфарматыка (І)

 

Хімія

Сусв. гіст.

Матэматыка

Фіз.культ.  і зд.

Русский  язык

Грамадазнаўства

 

 

Матэм./матэм.(пр.гр.)

Біялогія

Хімія

Інфарматыка

Сусв. гіст.

Фіз.культ.  і зд.

Матэм. (пр.гр.)

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Англ. мова

Матэматыка

Сусв. гіст.

Бел. літ.

Бел. мова

 

Матэматыка

Бел. літ.

Бел.мова

Сусв. гіст.

Англ. мова

Асн.бясп.жыц.

 

Матэматыка

Біялогія

Фізіка

Англ. мова

Геаграфія

Інфарматыка

 

 

Бел. мова

Сусв. гіст.

Хімія

Бел. літ.

Фізіка

Англ. мова

 

 

Біялогія

Фізіка

Геаграфія

Англ. мова

Інфарматыка

Бел. мова

 

Бел. мова

Бел. літ.

Матэм./матэм.(пр.гр.)

Геаграфія

Фізіка

Англ. мова

Русский  яз. (пр.гр.)

 

1

2

3

4

5

6

7

 

Русская лит.

Русский  язык

Мастацтва

Матэматыка

Англ. мова

 

 

Русский  язык

Русская лит.

Матэматыка

Фіз.культ.і зд. (ГЗС)

Мастацтва

Англ. мова

 

Хімія

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

Русский  язык

Біялогія

Матэматыка

Русская лит.

 

 

Матэматыка

Працоўн. нав.

Працоўн.нав.

Англ. мова

Фіз.культ.і зд. (ГЗС)

Хімія

Інфармат. (ІІ)

 

Матэматыка

Бел.літ.

Бел.мова

Чарчэнне

Англ. мова

Працоўн. нав.

 

 

Астраномія

Матэм./матэм.(пр.гр.)

Фіз.культ. і зд. (ГЗС)

Рус.яз./рус.яз. (пр.гр)

Русская лит.

Матэматыка (пр.гр.)

Русск.  яз. (пр.гр.)

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Матэматыка

Чал.і свет

Бел. мова

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

Англ. мова

Бел. літ.

 

 

Бел. мова

Матэматыка

Геаграфія

Англ. мова

Біялогія

Бел. літ.

 

 

Англ. мова

Сусв. гіст.

Матэматыка

Бел. літ.

Бел. мова

Фізіка

 

Русский  язык

Біялогія

Фізіка

Геаграфія

Матэматыка

Русская лит.

 

 

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

Русский  язык

Русская лит.

Хімія

Матэматыка

Біялогія

 

Хімія

Дапр. і мед. падрыхт.

Біялогія

Матэм./матэм.(пр.гр.)

Англ. мова

Сусв. гіст.

 

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Русский  язык

Фіз.культ.  і зд.

Бел.мова

Сусв. гіст.

Матэматыка

Асн. бясп.жыц.

 

Інфарматыка

Матэматыка

Фіз.культ.  і зд.

Русский  язык

Сусв. гіст.

Бел. мова

 

 

Фіз.культ.  і зд.

Матэматыка

Мастацтва

Англ. мова

Працоўн.нав.

Працоўн.нав.

 

 

Бел. мова

Русская лит.

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Англ. мова

Сусв.гіст.

 

 

Англ.мова

Сусв. гіст.

Матэматыка

Бел.літ.

Фізіка

Фіз.культ.  і зд.

 

 

Фізіка

Грамадазнаўства

Бел.літ.

Англ. мова

Фіз.культ.  і зд.

 

  

 

Намеснік  дырэктара па вучэбнай рабоце            В.М.Белаусава                                                                     

УЗГОДНЕНА

Старшыня прафкама

________ Н.Л.Хлебянкіна

                                                                           

 

 

1

2

3

4

панядзелак

 

1

2

3

4

5

 

 

 

Фіз. культ. і зд.

Матэматыка

Бел. мова

Бел. літ.

 

 

Асн.бясп.жыц.

Фіз. культ. і зд.

Русский язык

Русская лит.

 

 

Бел. мова

Бел. літ.

Матэматыка

Асн. бясп.жыц.

Працоўн. нав.

 

Русская лит.

Русский язык

Чалавек і свет

Фіз. культ. і зд.

 

аўторак

 

1

2

3

4

5

 

 

 

Музыка

Фіз.культ. і зд.(ГЗС)

Матэматыка

Чалавек і свет

 

Фіз.культ. і зд.(ГЗС)

Матэматыка

Русский язык

Русская лит.

 

 

Русский язык

Матэматыка

Англ. мова

Фіз. культ. і зд.

Чалавек і свет

 

Русский язык

Англ. мова

Матэматыка

Працоўн. нав.

Фіз. культ. і зд.(ГЗС)

 

серада

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Матэматыка

Выяўлен.маст.

Бел. мова

Бел. літ.

 

Бел. літ.

Бел. мова

Матэматыка

Музыка

 

Фіз. культ. і зд.(ГЗС)

Англ. мова

Русский язык

Матэматыка

Русская лит.

 

 

 

Матэматыка

Англ. мова

Бел. мова

Бел. літ.

Музыка

 

чацвер

 

1

2

3

4

5

 

 

 

Русский язык

Фіз. культ. і зд.

Матэматыка

Працоўн.нав.

 

Русский язык

Матэматыка

Фіз. культ. і зд.

Працоўн. нав.

Чалавек і свет

 

Бел. мова

Бел. літ.

Матэматыка

Русская лит.

Выяўлен.маст.

 

Бел. літ.

Бел. мова

Выяўлен.маст.

Матэматыка

Фіз. культ. і зд.

пятніца

 

1

2

3

4

 

 

 

 

Выяўлен. маст.

Бел. мова

Бел. літ.

 

Бел. літ.

Бел. мова

Матэматыка

Выяўлен.маст.

 

 

Русский язык

Фіз. культ. і зд.

Англ. мова

Музыка

 

Англ. мова

Матэматыка

Бел. літ.

Бел. мова

 


                            

Расклад факультатыўных заняткаў  на  ІІ  паўгоддзе  2017/2018 навучальнага года

 

Клас

Дзень

Час правядзення

Назва факультатыўнага занятка

Прозвішча, імя, імя па бацьку

настаўніка

1

 

Чацвер

Пятніца

13.00-13.45

12.05 – 12.50

Вытокі роднай мовы

Мая Айчына

 

Саўлюкова А.С.

Саўлюкова А.С.

2

Аўторак Серада

 

13.00-13.45

13.00-13.45

 

“Язык родной, дружи со мной…”

Вытокі роднай мовы

 

Бутар Н.В.

Бутар Н.В.

3

 

Аўторак

Пятніца

 

14.05–14.50

13.00-13.45

 

Матэматычная вясёлка

Па прыступках правілаў здаровага харчавання

 

Данілоўская Г.Ц.

Данілоўская Г.Ц.

 

4

Панядзелак

Аўторк

Пятніца

13.00-13.45

14.05–14.50

13.00-13.45

Правілы ў маім жыцці

Матэматычная вясёлка

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Габрусёнак С.Б.

Габрусёнак С.Б.

Карцель Н.М.

5

Аўторак

Аўторак

Аўторак

14.05–14.50

14.05–14.50

14.05–14.50

Кладовая слов русского языка

Рашэнне лагічных задач

Мы – самі

 

Адародзька Л.У. Малашэнка В.У.

Белаусава В.М.

6

Аўторак

Аўторак

Аўторак

 14.55-15.40

14.55-15.40

14.55-15.40

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

Рашэнне лагічных задач

Раслінаводства

 

Хамянок Г.І.

Ляшчынская І.С.

Мельман Т.В.

7

Чацвер

14.55-15.40

 

 

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Карцель Н.М.

 

8

Панядзелак

Пятніца

Пятніца

Пятніца

14.55-15.40

 14.55-15.40

14.55-15.40

14.55-15.40

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Алгебра вучыць разважаць

Гэты няпросты просты сказ

Раслінаводства

 

Карцель Н.М.

Малашэнка В.У.

Хамянок Г.І.

Мельман Т.В.

9

Аўторак

Серада

Субота

Субота

Субота

14.55-15.40

14.55-15.40

10.15 – 11.00

9.25 – 10.10

10.15 – 11.00

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Маё прафесійнае будучае

Складаны сказ без складанасці

Раслінаводства

Раслінаводства

 

Карцель Н.М.

Белаусава В.М.

Хамянок Г.І.

Мельман Т.В.

Мельман Т.В.

 

11

Серада

Серада

Чацвер

Субота

Субота

14.05–14.50

14.55-15.40

14.55-15.40

8.30 -9.15

9.25 – 10.10

Раслінаводства

Раслінаводства

 Практыкум па арфаграфіі і пунктуацыі

Лексіка – граматычны практыкум

 Па старонках Расонскага краю

 

Мельман Т.В.

Мельман Т.В.

Белаусава В.М.

Баркевіч А.А

Хлебянкіна Н.Л.

 

                               

 Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                              В.М.Белаусава                         

                                

                                                          

РАСКЛАД 

стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў

 на ІІпаўгоддзе  2017/2018 навучальнага года

 

Клас

Від занятка

Прадмет

Час правядзення

Дзень

ФІП

настаўніка

1

Падтрымліваючы

Бел. літ.

13.00 - 13.45

Панядзелак

Саўлюкова А.С.

2

Падтрымліваючы

Матэматыка

13.00 - 13.45

Панядзелак

Бутар Н.В.

3

Падтрымліваючы

Бел.мова

14.05 - 14.50

Серада

Данілоўская Г.Ц.

4

Стымулюючы

Бел.мова

14.05 - 14.50

Пятніца

Габрусёнак С.Б.

5

Падтрымліваючы

Матэматыка

14.55 - 15.40

Серада

Малашэнка В.У.

5

Падтрымліваючы

Бел. мова

14.55 - 15.40

Чацвер

Хамянок Г.І.

6

Падтрымліваючы

Русск.язык

14.55 - 15.40

Серада

Лукашонак Г.У.

6

Падтрымліваючы

Матэматыка

14.55 - 15.40

Пятніца

Ляшчынская І.С.

7

Падтрымліваючы

Матэматыка

14.55 - 15.40

Аўторак

Малашэнка В.У.

7

Падтрымліваючы

Хімія

14.55 - 15.40

Серада

Протас Т.В.

7

Падтрымліваючы

Русск.язык

14.55 - 15.40

Пятніца

Адародзька Л.У.

8

Стымулюючы

Русск.язык

14.55 - 15.40

Чацвер

Адародзька Л.У.

8

Падтрымліваючы

Матэматыка

14.55 - 15.40

Чацвер

Малашэнка В.У.

9

Падтрымліваючы

Русск.язык

14.55 - 15.40

Панядзелак

Адародзька Л.У.

9

Падтрымліваючы

Матэматыка

14.55 - 15.40

Чацвер

Ляшчынская І.С.

9

Стымулюючы

Англ.мова

14.55 - 15.40

Пятніца

Барткевіч А.А.

9

Падтрымліваючы

Бел. мова

 8.30-9.15

Субота

Хамянок Г.І.

9

Стымулюючы

Матэматыка

9.25-10.10

Субота

Ляшчынская І.С.

11

Падтрымліваючы

Матэматыка

14.55 - 15.40

Панядзелак

Ляшчынская І.С.

11

Стымулюючы

Матэматыка

14.05-14.50

Пятніца

Малашэнка В.У.

11

Падтрымліваючы

Бел. мова

14.55-15.40

Пятніца

Белаусава В.М.

11

Стымулюючы

Хімія

10.15 - 11.00

Субота

Протас Т.В.

 

 

Намеснік  дырэктара па вучэбнай рабоце                                               В.М.Белаусава 

Расклад вучэбных і карэкцыйных заняткаў

у I класе інтэграванага навучання і выхавання поўнай напаўняльнасці

дзяржаўнай установы адукацыі “Клясціцкая дзіцячы сад – сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага”

на ІІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

 

 

Дні тыдня

№ урока

Час правядзення

Расклад вучэбных заняткаў навучэнцаў па тыпавым вучэбным плане сярэдняй школы

(I клас)

Расклад вучэбных і карэкцыйных заняткаў

навучэнцаў

Па вучэбным плане спецыяльнай агульнаадукацыйнай школы

для дзяцей

з парушэннямі псіхічнага развіцця (цяжкасцямі ў навучанні)

( І клас)

Па вучэбным плане спецыяльнай агульнаадукацыйнай школы

для дзяцей

з цяжкімі парушэннямі маўлення

( І клас)

Праводзяць

настаўнікі

класа

Праводзіць настаўнік - дэфектолаг

Панядзелак

0

8.00 – 8.35

 

Карэкцыйныя заняткі

Карэкцыйныя заняткі

 

Гладун П.С.

1

9.00-9.35

Фізічная культура і зд.

Фізічная культура і здароўе

Фізічная культура і зд.

Саўлюкова А.С.

 

2

10.05-10.40

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

 

Гладун П.С.

3

11.00-11.35

Беларуская мова

Беларуская мова

Беларуская мова

 

Гладун П.С.

4

12.05-12.40

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

 

Гладун П.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

Аўторак

0

8.00 – 8.35

 

Карэкцыйныя заняткі

Карэкцыйныя заняткі

 

Гладун П.С.

1

9.00-9.35

Музыка

Музыка

Музыка

Саўлюкова А.С.

 

2

10.05-10.40

Фізічная культі зд.(ГЗС)

Фізічная культ.і зд. (ГЗС)

Фізічная культ. і зд.(ГЗС)

Саўлюкова А.С.

 

3

11.00-11.35

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

 

Гладун П.С.

4

12.05-12.40

Чалавек і свет

Чалавек і свет

Чалавек і свет

 

Гладун П.С.

5

13.00-13.35

 

 

Развіццё маўлення

 

 

Гладун П.С.

Серада

0

8.00 – 8.35

 

Карэкцыйныя заняткі

Карэкцыйныя заняткі

 

Гладун П.С.

1

9.00-9.35

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

 

Гладун П.С.

2

10.05-10.40

Выяўленчае мастацтва

Выяўленчае мастацтва

Выяўленчае мастацтва

Саўлюкова А.С.

 

3

11.00-11.35

Беларуская мова

Беларуская мова

Беларуская мова

 

Гладун П.С.

4

12.05-12.40

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

 

Гладун П.С.

 

 

 

 

 

 

 

Чацвер

0

8.00 – 8.35

 

Карэкцыйныя заняткі

Карэкцыйныя заняткі

 

Гладун П.С.

1

9.00-9.35

Русский язык

Чалавек і свет

Чалавек і свет

 

Гладун П.С.

2

10.05-10.40

Фізічная культура і зд.

Фізічная культура і здароўе

Фізічная культура і зд.

Саўлюкова А.С.

 

3

11.00-11.35

Матэматыка

Матэматыка

Матэматыка

 

Гладун П.С.

4

12.05-12.40

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Саўлюкова А.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

Пятніца

 

8.00 – 8.35

 

Карэкцыйныя заняткі

Карэкцыйныя заняткі

 

Гладун П.С.

1

9.00-9.35

Выяўленчае мастацтва

Выяўленчае мастацтва

Выяўленчае мастацтва

Саўлюкова А.С.

 

2

10.05-10.40

Беларуская мова

Беларуская мова

Беларуская мова

 

Гладун П.С.

3

11.00-11.35

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

 

Гладун П.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі “Клясціцкая дзіцячы сад – сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага Расонскага раёна”

_____________           Т.В.Мельман

“____” ____________________ 2018 г

 

 

Расклад вучэбных і карэкцыйных заняткаў

у I класе інтэграванага навучання і выхавання

дзяржаўнай установы адукацыі “Клясціцкая дзіцячы сад – сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага”

на ІІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

 

 

Дні тыдня

№ урока

Час правядзення

Расклад вучэбных заняткаў навучэнцаў па тыпавым вучэбным плане сярэдняй школы

(Iклас)

Расклад вучэбных і карэкцыйных заняткаў

навучэнцаў

Па вучэбным плане спецыяльнай агульнаадукацыйнай школы

для дзяцей

з парушэннямі псіхічнага развіцця (цяжкасцямі ў навучанні)

( ІІ клас)

Праводзяць настаўнікі класа

Праводзіць настаўнік - дэфектолаг

Панядзелак

 

 

 

 

 

 

1

9.00-9.35

Фізічная культура і здароўе

Фізічная культура і здароўе

Саўлюкова А.С.

 

2

10.05-10.40

Матэматыка

Матэматыка

Саўлюкова А.С.

 

3

11.00-11.35

Беларуская мова

Беларуская мова

 

Седунова І.У.

4

12.05-12.40

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Саўлюкова А.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

Аўторак

 

 

 

 

 

 

1

9.00-9.35

Музыка

Музыка

Саўлюкова А.С.

 

2

10.05-10.40

Фізічная культура і здароўе (ГЗС)

Фізічная культура і здароўе (ГЗС)

Саўлюкова А.С.

 

3

11.00-11.35

Матэматыка

Матэматыка

Саўлюкова А.С.

 

4

12.05-12.40

Чалавек і свет

Чалавек і свет

Саўлюкова А.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

Серада

1

9.00-9.35

Матэматыка

Матэматыка

 

Седунова І.У.

2

10.05-10.40

Выяўленчае мастацтва

Выяўленчае мастацтва

Саўлюкова А.С.

 

3

11.00-11.35

Беларуская мова

Беларуская мова

 

Седунова І.У.

4

12.05-12.40

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Саўлюкова А.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чацвер

0

8.00-8.35

 

Чалавек і свет

 

Седунова І.У.

1

9.00-9.35

Русский язык

Русский язык

 

Седунова І.У.

2

10.05-10.40

Фізічная культура і здароўе

Фізічная культура і здароўе

Саўлюкова А.С.

 

3

11.00-11.35

Матэматыка

Матэматыка

Саўлюкова А.С.

 

4

12.05-12.40

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Саўлюкова А.С.

 

 

 

 

 

 

 

Пятніца

0

8.00 – 8.35

 

Карэкцыйныя заняткі

 

Седунова І.У.

1

9.00-9.35

Выяўленчае мастацтва

Матэматыка

 

Седунова І.У.

2

10.05-10.40

Беларуская мова

Беларуская мова

 

Седунова І.У.

3

11.00-11.35

Беларуская літаратура

Беларуская літаратура

Саўлюкова А.С.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Расклад вучэбных і карэкцыйных заняткаў

у IІІ класе інтэграванага навучання і выхавання

дзяржаўнай установы адукацыі “Клясціцкая дзіцячы сад – сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага”

на ІІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

 

Дні тыдня

№ урока

Час правядзення

Расклад

вучэбных заняткаў навучэнцаў па тыпавым

вучэбным плане сярэдняй школы

(ІІI клас)

Расклад вучэбных і карэкцыйных заняткаў навучэнцаў

Па вучэбным плане спецыяльнай агульнаадукацыйнай школы

для дзяцей

з парушэннямі псіхічнага развіцця (цяжкасцямі ў навучанні)

(IVклас)

Праводзяць настаўнікі

 класа

Праводзіць

 настаўнік - дэфектолаг

Па вучэбным плане першага аддзялення дапаможнай  школы для дзяцей з інтэлектуальнай недастатковасцю

(IVклас)

Праводзяць настаўнікі класа

Праводзіць настаўнік - дэфектолаг

Панядзелак

0

8.00-8.45

 

Карэкц.заняткі

 

Седунова І.У.

 

 

 

1

9.00-9.45

Бел. мова

Бел. мова

Данілоўская Г.Ц.

 

Бел. мова

Данілоўская Г.Ц.

 

2

10.05-10.50

Бел. літ.

Літ.чыт.

 

Седунова І.У.

Літ.чыт.

Данілоўская Г.Ц.

 

3

11.00-11.45

Матэматыка

Матэматыка

Данілоўская Г.Ц.

 

Матэматыка

Данілоўская Г.Ц.

 

4

12.05-12.50

Асн.бясп.жыц.

Асн.бясп.жыц.

Карцель Н.М.

 

Асн.бясп.жыц.

Карцель Н.М.

 

5

13.00-13.45

Прац.нав.

Прац.нав.

Карцель Н.М.

 

Прац.нав.

Карцель Н.М.

 

Аўторак

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

9.00-9.45

Русск. яз.

Русск. яз.

Данілоўская Г.Ц.

 

Сац. – быт.арыен.

 

Юрашкевіч І.В.

2

10.05-10.50

Матэматыка

Матэматыка

Данілоўская Г.Ц.

 

Матэматыка

 

Юрашкевіч І.В.

3

11.00-11.45

Англ.мова

Англ.мова

Барткевіч А.А.

 

-

-

-

4

12.05-12.50

Фіз.к. і зд.

Фіз.к. і зд.

Данілоўская Г.Ц.

 

Фіз.к. і зд.

Данілоўская Г.Ц.

 

5

13.00-13.45

Чал.і свет

Чал.і свет

Данілоўская Г.Ц.

 

Чал.і свет

 

Данілоўская Г.Ц.

 

Серада

0

8.00-8.45

 

Чал.і свет

 

Седунова І.У.

 

 

 

1

9.00-9.45

Фіз.к. і зд.(ГЗС)

Фіз.к. і зд.(ГЗС)

Данілоўская Г.Ц.

 

Фіз.к. і зд.(ГЗС)

Данілоўская Г.Ц.

 

2

10.05-10.50

Англ.мова

Англ.мова

Барткевіч А.А.

 

Бел.мова

 

Юрашкевіч І.В.

3

11.00-11.45

Русск. язык

Русск. язык

Данілоўская Г.Ц.

 

Карэкц. зан.

 

Юрашкевіч І.В.

4

12.05-12.50

Матэматыка

Матэматыка

Данілоўская Г.Ц.

 

Матэматыка

Данілоўская Г.Ц.

 

5

13.00-13.45

Русск. лит.

Лит.чтен.

 

Данілоўская Г.Ц.

 

Літ.чыт.

 

Юрашкевіч І.В.

Чацвер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

9.00-9.45

Бел.мова

Бел.мова

Данілоўская Г.Ц.

 

Бел.мова

Данілоўская Г.Ц.

 

2

10.05-10.50

Бел.літ.

Літ.чыт.

 

Седунова І.У.

Літ.чыт.

Данілоўская Г.Ц.

 

3

11.00-11.45

Матэматыка

Матэматыка

Данілоўская Г.Ц.

 

Матэматыка

Данілоўская Г.Ц.

 

4

12.05-12.50

Русск. лит.

Лит.чтен.

Данілоўская Г.Ц.

 

Сац. – быт.арыен.

 

Юрашкевіч І.В.

5

13.00-13.45

Выяўл.маст.

Выяўл.маст.

 

Карцель Н.М.

 

Выяўл.маст.

Карцель Н.М.

 

Пятніца

1

9.00-9.45

Русск. язык

Русск. язык

Данілоўская Г.Ц.

 

Прац.нав.

 

Юрашкевіч І.В.

2

10.05-10.50

Фіз.к. і зд.

Фіз.к. і зд.

Данілоўская Г.Ц.

 

Фіз.к. і зд.

Данілоўская Г.Ц.

 

3

11.00-11.45

Англ.мова

Англ.мова

Барткевіч А.А.

 

Чал. і свет

 

Юрашкевіч І.В.

4

12.05-12.50

Музыка

Музыка

Данілоўская Г.Ц.

 

Музыка

Данілоўская Г.Ц.

 

 

5

13.00-13.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Расклад вучэбных і карэкцыйных заняткаў

у IV класе інтэграванага навучання і выхавання

дзяржаўнай установы адукацыі “Клясціцкая дзіцячы сад – сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага”

на ІІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

 

Дні тыдня

№ урока

Час правядзення

Расклад вучэбных заняткаў навучэнцаў па тыпавым вучэбным плане сярэдняй школы

(IVклас)

Расклад вучэбных і карэкцыйных заняткаў

навучэнцаў

Па вучэбным плане першага аддзялення дапаможнай  школы для дзяцей з інтэлектуальнай недастатковасцю

(Vклас)

Праводзяць настаўнікі класа

Праводзіць настаўнік - дэфектолаг

Панядзелак

 

 

 

 

 

 

1

9.00-9.45

Русская  литература

Працоўнае навучанне

Войценка А.С.

 

2

10.05-10.50

Русский  язык

Русский  язык

Габрусёнак С.Б.

 

3

11.00-11.45

Чалавек і свет

Чалавек і свет

Габрусёнак С.Б.

 

4

12.05-12.50

Фізічная культура і здароўе

Фізічная культура і здароўе

Габрусёнак С.Б.

 

 

 

 

 

 

 

Аўторак

 

 

 

 

 

 

1

9.00-9.45

Русский  язык

Русский  язык

 

Гладун П.С.

2

10.05-10.50

Англійская мова

Сацыяльна – бытавая арыенціроўка

 

Гладун П.С.

3

11.00-11.45

Матэматыка

Матэматыка

Габрусёнак С.Б.

 

4

12.05-12.50

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Карцель Н.М.

 

5

13.00-13.45

Фізічная культура і здароўе (ГЗС)

Фізічная культура і здароўе (ГЗС)

Габрусёнак С.Б.

 

6

 

 

Працоўнае навучанне

 

Гладун П.С.

Серада

1

9.00-9.45

Матэматыка

Матэматыка

Габрусёнак С.Б.

 

2

10.05-10.50

Англійская мова

Сацыяльна – бытавая арыенціроўка

 

Гладун П.С.

3

11.00-11.45

Беларуская мова

Беларуская мова

Габрусёнак С.Б.

 

4

12.05-12.50

Беларуская літаратура

Літаратурнае чытанне

Габрусёнак С.Б.

 

5

13.00-13.45

Музыка

Музыка

Габрусёнак С.Б.

 

 

 

 

 

 

 

Чацвер

0

8.00 – 8.45

 

Працоўнае навучанне

Войценка А.С.

 

1

9.00-9.45

Беларуская літаратура

Літаратурнае чытанне

Габрусёнак С.Б.

 

2

10.05-10.50

Беларуская мова

Беларуская мова

 

Гладун П.С.

3

11.00-11.45

Выяўленчае мастацтва

Выяўленчае мастацтва

Карцель Н.М.

 

4

12.05-12.50

Матэматыка

Матэматыка

 

Гладун П.С.

5

13.00-13.45

Фізічная культура і здароўе

Фізічная культура і здароўе

Габрусёнак С.Б.

 

Пятніца

1

9.00-9.45

Англійская мова

Карэкцыйныя заняткі

 

Гладун П.С.

2

10.05-10.50

Матэматыка

Матэматыка

Габрусёнак С.Б.

 

3

11.00-11.45

Беларуская літаратура

Літаратурнае чытанне

Габрусёнак С.Б.

 

4

12.05-12.50

Беларуская мова

Беларуская мова

Габрусёнак С.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Расклад вучэбных і карэкцыйных заняткаў

у VIIІ класе інтэграванага навучання і выхавання

дзяржаўнай установы адукацыі “Клясціцкая дзіцячы сад – сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага”

на ІІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Дні тыдня

№ урока

Час правядзення

Расклад вучэбных заняткаў навучэнцаў па тыпавым вучэбным плане сярэдняй школы

(VIІІ клас)

Расклад вучэбных і карэкцыйных заняткаў

навучэнцаў

Па вучэбным плане першага аддзялення дапаможнай  школы для дзяцей з інтэлектуальнай недастатковасцю

(ІХ клас)

Праводзяць настаўнікі класа

Праводзіць настаўнік - дэфектолаг

Панядзелак

0

8.00-8.45

 

Працоўнае навучанне

Войценка А.С.

 

1

9.00-9.45

Геаграфія

Геаграфія

Буланава А.У.

 

2

10.05-10.50

Русский язык

Русский язык

Адародзька Л.У.

 

3

11.00-11.45

Фізічная культура і здароўе

Фізічная культура і здароўе

Бандарэнка С.В.

 

4

12.05-12.50

Матэматыка

Матэматыка

Малашэнка В.У.

 

5

13.00-13.45

Біялогія

Біялогія

Протас Т.В.

 

6

14.05.-14.50

Інфарматыка (І)

 

 

 

Аўторак

1

9.00-9.45

Беларуская мова

Беларуская мова

Хамянок Г.І.

 

2

10.05-10.50

Сусветная гісторыя

Гісторыя Беларусі

Хлебянкіна Н.Л.

 

3

11.00-11.45

Хімія

Карэкцыйныя заняткі

 

Юрашкевіч І.В.

4

12.05-12.50

Беларуская літаратура

Літаратурнае чытанне

 

Юрашкевіч І.В.

5

13.00-13.45

Фізіка

Сацыяльна – бытавая арыенціроўка

 

Юрашкевіч І.В.

6

14.05.-14.50

Англійская мова

 

 

 

Серада

0

8.00-8.45

Інфарматыка (І)

Элементы камп’ютарнай граматы

Войценка А.С.

 

1

9.00-9.45

Матэматыка

Матэматыка

Малашэнка В.У.

 

2

10.05-10.50

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Войценка А.С.

 

3

11.00-11.45

Працоўнае навучанне

Працоўнае навучанне

Войценка А.С.

 

4

12.05-12.50

Англійская мова

Гісторыя Беларусі

 

Юрашкевіч І.В.

5

13.00-13.45

Фізічная культура і здароўе (ГЗС)

Фізічная культура і здароўе (ГЗС)

Бандарэнка С.В.

 

6

14.05.-14.50

Хімія

Працоўнае навучанне

Войценка А.С.

 

Чацвер

0

8.00 – 8.45

 

Беларуская мова

 

Юрашкевіч І.В.

1

9.00-9.45

Русский язык

Русский язык

Адародзька Л.У.

 

2

10.05-10.50

Біялогія

Біялогія

Протас Т.В.

 

3

11.00-11.45

Фізіка

Сацыяльна – бытавая арыенціроўка

 

Юрашкевіч І.В.

4

12.05-12.50

Геаграфія

Геаграфія

Буланава А.У.

 

5

13.00-13.45

Матэматыка

Матэматыка

Малашэнка В.У.

 

6

14.05.-14.50

Русская литература

Русская литература

Адародзька Л.У.

 

Пятніца

1

9.00-9.45

Беларуская мова

Беларуская мова

Хамянок Г.І.

 

2

10.05-10.50

Русская литература

Літаратурнае чытанне

 

Юрашкевіч І.В.

3

11.00-11.45

Матэматыка

Матэматыка

Малашэнка В.У.

 

4

12.05-12.50

Фізічная культура і здароўе

Фізічная культура і здароўе

Бандарэнка С.В.

 

5

13.00-13.45

Англійская мова

Працоўнае навучанне

Войценка А.С.

 

6

14.05.-14.50

Сусветная гісторыя

Працоўнае навучанне

Войценка А.С.