Расписание

Дзяржаўная ўстанова адукацыі

"Клясціцкая  дзіцячы сад-сярэдняя школа

імя У.А. Хамчаноўскага Расонскага раёна"

РусскийБеларускiEnglish
Карта сайта Электронное обращение На главную

Меню

Главная
Проход по ссылкам навигации

Горячие новости

22.09.2018
Приняли участие в мероприятиях

подробнее...

21.09.2018
Фестываль беларускай песні

подробнее...

17.09.2018
Акция "Путь к здоровому сердцу"

подробнее...

15.09.2018
Участие в районных соревнованиях

подробнее...

15.09.2018
Спортивная игра

подробнее...

Контактная информация

Адрес: 211463 аг.Клястицы ул. Центральная 60

Телефон: 5-49-98

Адрес электронной почты: klya_sh@vitebsk.by

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                     

                          Расклад званкоў на 2018/2019 навучальны год

 

   Панядзелак – пятніца

 

  1. 9.00 – 9.45
  2. 10.00 – 10.45
  3. 10.55 – 11.40
  4. 11.55 – 12.40
  5. 12.50 – 13.35
  6. 13.50 – 14.35
  7. 14.40 – 15.25

  

Субота

 

  1. 8.00 – 8.45
  2. 8.50 – 9.35
  3. 9.40 – 10.25
  4. 10.30 – 11.15
  5. 11.20 – 12.05

                                                                                                       

Расклад вучэбных заняткаў

дзяржаўнай установы адукацыі

“Клясціцкая дзіцячы сад-сярэдняя школа імя У.А.Хамчаноўскага”

на I паўгоддзе  2018/ 2019 навучальнага года

 

                                                                               

 

 

1

2

3

4

панядзелак

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Чал. і свет

Бел. літ.

Бел. мова

Музыка

 

 

Працоўн. нав.

Бел. мова

Матэматыка

Бел.літ.

Музыка

 

Асн.бясп.жыц.

Матэматыка

Музыка

Бел. мова

Фіз.культ. і зд.

 

 

Музыка

Бел. мова

Матэматыка

Бел. літ.

аўторак

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Бел. літ.

Бел. мова

 

 

Фіз.культ. і зд.

Русская лит.

Матэматыка

Русский язык

 

 

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

Матэматыка

Англ.мова

Русский язык

Русская лит.

 

 

Англ.мова

Бел. мова

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Бел. літ.

 

серада

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Выяўл. маст.

Матэматыка

Бел. літ.

Бел. мова

 

 

Бел. літ.

Бел. мова

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

 

 

Бел. літ.

Бел. мова

Англ.мова

Матэматыка

Працоўн. нав.

 

 

Русский язык

Матэматыка

Русская лит.

Англ.мова

Асн.бясп.жыц.

 

чацвер

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

Русский язык

Матэматыка

Працоўн. нав.

 

 

Русская лит.

Русский язык

Матэматыка

 

 

Чал. і свет

Матэматыка

Русский язык

Русская лит.

Фіз.культ.і зд.

 

Русская лит.

Русский язык

Матэматыка

Фіз.культ.і зд. (ГЗС)

Працоўн. нав.

 

пятніца

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Выяўл. маст.

Фіз.культ.і зд.

Матэматыка

 

 

Бел. мова

Выяўл. маст.

Чал. і свет

Фіз.культ.і зд.

Асн.бясп.жыц.

 

 

Выяўл. маст.

Бел. мова

Англ.мова

Бел. літ.

 

 

Фіз.культ.і зд.

Англ.мова

Выяўл. маст.

Бел. мова

Чал. і свет

 

 

5

6

7

8

9

10

 

1

2

3

4

5

6

7

 

Фіз.культ. і зд.

Матэматыка

Русская лит.

Русский  язык

Працоўн. нав.

 

 

Русский  язык

Русская лит.

Матэматыка

Сусв. гіст.

Англ. мова

Фіз.культ. і зд.

 

Англ. мова

Матэматыка

Біялогія

Фіз.культ. і зд.

Русский  язык

Русская лит.

Асн.бясп.жыц.

 

Біялогія

Англ. мова

Сусв. гіст.

Матэм./матэм.(пр.гр.)

Фіз.культ. і зд.

Геаграфія

 

 

Фізіка

Фіз.культ. і зд.

Англ. мова

Бел.мова

Сусв. гіст.

Чарчэнне

 

 

Інфарматыка

Хімія

Фіз.культ. і зд.

Англ. мова

Бел. літ.

Працоўн.нав.

 

 

1

2

3

4

5

6

7

 

 

Бел. мова

Сусв. гіст.

Матэматыка

Асн.бясп.жыц.

Англ. мова

 

 

Англ. мова

Матэматыка

Бел.літ.

Бел.мова

Геаграфія

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

 

 

Сусв. гіст.

Матэматыка

Бел. літ.

Бел. мова

Працоўн.нав.

Працоўн.нав.

 

 

Хімія

Бел. м./бел.м.(пр.гр.)

Бел. літ.

Фізіка

Матэм./матэм.(пр.гр.) Англ. мова

Матэм.(пр.гр.)

 

Матэматыка

Біялогія

Русский  язык

Русская лит.

Хімія

Інфарматыка

 

 

Фізіка

Русская лит.

Матэматыка

Сусв. гіст.

Русский  язык

Геаграфія

 

 

1

2

3

4

5

6

7

 

Русский  язык

Матэматыка

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

Бел. мова

Бел. літ.

 

 

Біялогія

Сусв.гіст.

Матэматыка

Русская лит.

Русский  язык

Інфарматыка

 

 

Матэматыка

Інфарматыка

Геаграфія

Фізіка

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

Біялогія

 

 

Геаграфія

Русский  язык

Біялогія

Сусв. гіст.

Матэм./матэм.(пр.гр.)

Русская лит.

 

 

Фізіка

Бел. мова

Бел. літ.

Матэматыка

Сусв. гіст.

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

 

 

Бел. мова

Біялогія

Матэматыка

Грамадазн.

Англ. мова

Бел. літ.

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Англ. мова

Матэматыка

Чал.і свет

Русский  язык

Сусв. гіст.

Русская лит.

 

 

Матэматыка

Бел. літ.

Бел. мова

Англ. мова

Працоўн.нав.

Працоўн.нав.

 

 

Матэматыка

Сусв. гіст.

Русский  язык

Хімія

Русская лит.

Англ.мова

 

 

Бел. м./бел.м.(пр.гр.)

Інфарматыка

Матэм./матэм.(пр.гр.)

Бел. літ.

Хімія

Фіз.культ.і зд.(ГЗС)

Бел.мова (пр.гр.)

 

Русский  язык

Русская лит.

Англ. мова

Працоўн.нав.

Матэматыка

Хімія

 

Хімія

Матэматыка

Фіз.культ.  і зд.

Фізіка

Геаграфія

Сусв. гіст.

 

 

1

2

3

4

5

6

 

 

Англ. мова

Матэматыка

Бел. літ.

Бел. мова

Фіз.культ.  і зд.

Мастацтва

 

 

Бел. мова

Мастацтва

Матэматыка

Фіз.культ.  і зд.

Русский  язык

Асн.бясп.жыц.

 

Бел.мова

Матэматыка

Фіз.культ. і зд.

Мастацтва

Фізіка

Англ. мова

 

 

Русский  язык

Англ. мова

Працоўн.нав.

Матэм./матэм.(пр.гр.)

Мастацтва

Фізіка

Фіз.культ.  і зд.

 

 

Матэматыка

Біялогія

Грамадазн.

Англ. мова

Геаграфія

Фіз.культ.  і зд.

 

 

Англ. мова

Мед. падр.

Матэматыка

Біялогія

Працоўн.нав.

Працоўн.нав.

Працоўн.нав.

 

  

  

РАСКЛАД

стымулюючых і падтрымліваючых заняткаў

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

 

Клас

Від занятка

Прадмет

Час правядзення

Дзень

ФІП

настаўніка

2

Падтрымліваючы

Бел. мова

13.50 – 14.35

Панядзелак

Саўлюкова А.С.

3

Падтрымліваючы

Матэматыка

13.50 – 14.35

Аўторак

Бутар Н.В.

3

Падтрымліваючы

Русск.язык

13.50 – 14.35

Чацвер

Бутар Н.В.

4

Стымулюючы

Бел.мова

13.50 – 14.35

Аўторак

Рубіс А.А.

5

Падтрымліваючы

Матэматыка

13.50 – 14.35

Панядзелак

Малашэнка В.У.

5

Падтрымліваючы

Русск.язык

14.40 – 15.25

Пятніца

Адародзька Л.У.

6

Падтрымліваючы

Бел. мова

14.40 – 15.25

Пятніца

Белаусава В.М.

6

Падтрымліваючы

Матэматыка

14.40 – 15.25

Пятніца

Малашэнка В.У.

7

Стымулюючы

Бел. мова

14.40 – 15.25

Серада

Хамянок Г.І.

7

Падтрымліваючы

Матэматыка

14.40 – 15.25

Серада

Ляшчынская І.С.

7

Падтрымліваючы

Хімія

14.40 – 15.25

Чацвер

Протас Т.В.

7

Падтрымліваючы

Русск.язык

14.40 – 15.25

Чацвер

Адародзька Л.У.

8

Падтрымліваючы

Русск.язык

14.40 – 15.25

Панядзелак

Адародзька Л.У.

8

Падтрымліваючы

Матэматыка

14.40 – 15.25

Аўторак

Ляшчынская І.С.

9

Падтрымліваючы

Русск.язык

14.40 – 15.25

Аўторак

Адародзька Л.У.

9

Падтрымліваючы

Матэматыка

14.40 – 15.25

Чацвер

Малашэнка В.У.

9

Падтрымліваючы

Бел. мова

8.00 – 8.45

Субота

Хамянок Г.І.

10

Падтрымліваючы

Англ.мова

14.40 – 15.25

Панядзелак

Барткевіч А.А.

10

Падтрымліваючы

Гіст. Бел.

14.40 – 15.25

Пятніца

Хлебянкіна Н.Л.

10

Падтрымліваючы

Матэматыка

8.00 – 8.45

Субота

Ляшчынская І.С.

10

Стымулюючы

Англ.мова

8.50 – 9.35

Субота

Барткевіч А.А.

 

 

Расклад факультатыўных заняткаў

на І паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года

 

Клас

Дзень

Час правядзення

Назва факультатыўнага занятка

Прозвішча, імя, імя па бацьку

настаўніка

1

 

Аўторак

 

12.50 – 13.35

Вытокі роднай мовы

 

 

Габрусёнак С.Б.

 

2

Аўторак

Чацвер

12.50 – 13.35

11.55 – 12.40

Мая Айчына

Вытокі роднай мовы

 

Саўлюкова А.С.

Саўлюкова А.С.

3

 

Пятніца

12.50 – 13.35

Вытокі роднай мовы

 

 

Бутар Н.В.

 

4

Панядзелак

12.50 – 13.35

Матэматычная вясёлка

 

 

Рубіс А.А.

 

5

Аўторак

 

13.50 – 14.35

13.50 – 14.35

13.50 – 14.35

Грані слова

Мы – самі

Раслінаводства

Хамянок Г.І

Белаусава В.М. Мельман Т.В.

6

Серада

 

14.40 – 15.25

14.40 – 15.25

 

14.40 – 15.25

Рашэнне лагічных задач

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов Раслінаводства

Малашэнка В.У.

Адародзька Л.У.

 

Мельман Т.В.

8

Серада

Чацвер

14.40 – 15.25

14.40 – 15.25

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Раслінаводства

 

Мельман Т.В.

Карцель Н.М.

 

9

Панядзелак

 

 

Пятніца

Субота

Субота

14.40 – 15.25

14.40 – 15.25

14.40 – 15.25

14.40 – 15.25

10.30 – 11.15

11.20 – 12.05

Складаны сказ без складанасці

Алгебра вучыць разважаць

Маё прафесійнае будучае

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Раслінаводства

Раслінаводства

Хамянок Г.І.

Малашэнка В.У.

Белаусава В.М.

Карцель Н.М.

Мельман Т.В.

Мельман Т.В.

10

Аўторак

14.40 – 15.25

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

Хамянок Г.І.

 

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                                              В.М.Белаусава